Експеримент по переходу на живе харчування і його вплив на самопочуття та здоров’я.

  В останні роки стала популярна тематика харчування, як фактора, що впливає не тільки на здоров’є людини, але також  на її психічний стан та самопочуття. Деякі духовні течії стверджують, що вживання м’яса, алкоголю, рафінованого цукру та інших шкідливих продуктів харчування та напоїв «понижує вібрації» (тобто віддаляють нас від Бога, який є лише у високих вібраціях), накликають погану карму і т.п. Зацікавившись цією проблематикою я з’ясувала, що у цієї точки зору є також і наукове, біологічне пояснення. А саме: в нашому організмі має бути правильний кислотно-лужний баланс з переважанням лугу (PH 7,43). Адже 100% кислотність клітина організму набуває при закінченні функціонування, що стає сигналом для вірусів, бактерій та інших мікроорганізмів для того, що цю мертву матерію треба розкладати (перетравити). Отже, вживаючи їжу та напої, що «закисляють» організм, ми провокуємо бактерій до розкладу нашого організму, що проявляється в різних хворобах.

13310336_521572304694594_4429851260094541863_nЩе Гіппократ говорив про те, що хвороба – є процесом очистки організму від того, що йому не властиве («Болезни — это кризисы очистки от токсичных элементов. Симптомы — это естественная защита организма. Мы называем их (симптомы) болезнями, НО на самом деле они – ИЗЛЕЧЕНИЕ от болезней»). Також він казав, що «якщо ваша їжа не буде ліками, тоді ліки стануть вашою їжею». З цього всього випливає, що нам треба розібратись, яка ж їжа є для нас ліками і як не допустити засмічення організму, яке призводить до хвороб.

Відповідь на ці питання можна знайти, якщо повернутися обличчям до Природи. Бог створив усе: і Людей, і Тварин, і Рослини. І для кожного Бог створив те, що йому необхідно для життєдіяльності, адже Життя – це і є прояв Творця. Рослини, переважно, харчуються водою, сонячним світлом та багатим світом мікро- і макроелементів, що міститься в землі. Тварини харчуються рослинами та іншими тваринами. І тільки Людина, забувши про свою природу, почала створювати власну їжу, переробляючи дане Богом у різні кулінарні примхи. І чим більше їжа відрізняється від свого первісного стану, тим гірший вплив вона чинить на наші живі організми.

На сьогоднішній день вважається не тільки нормою, але і обов’язковою умовою термічна обробка продуктів харчування. Ця думка є настільки сталою і стереотипною, що тематика сироїдіння (живого харчування) сприймається якщо не ворожо, то з великою недовірою. Та якщо поміркувати, заглибитись у розуміння нашого організму та органічних процесів, то стає зрозуміло, що саме показник біологічної енергії є найважливішим для нашої життєдіяльності.

Що таке біологічна енергія? Це те, що запускає в маленькій зернинці (при сприятливих умовах) дивовижний процес перетворення крохмалистої субстанції на фонтан вітамінів, мікро-макроелементів, ферментів, ензимів, амінокислот та інших речовин. Те, завдяки чому тендітний росток, який легко зламати дитячими пальчиками, пробиває асфальт і бетон, щоб прорости. Те, завдяки чому клітини безперестанку діляться, множаться, ростуть та розвиваються. Це і є біологічна енергія і саме вона є головним елементом, який так потребує наш організм. І саме цей елемент може міститись лише в живій їжі. А саме в тій, яка пройшла мінімальну термічну обробку або не пройшла її зовсім.

В своїй книзі «Легкий спосіб схуднути», Аллен Карр порівнює наше тіло з машиною, а їжу – з паливом. Для машини паливо є бензин, який є очищеною нафтою. Автор пропонує порівняти вживання людиною перероблених продуктів з намаганням заправити машину шматочками пластмасси, що є переробленою нафтою. Відмінність є лише в тому, що наші організми мають гнучку адаптативну властивість, що дозволяє нам довго жити навіть з неприроднім харчуванням і не помічати взаємозв’язку стану здоров’я з тим, що ми їмо. Та давнє Китайське прислів’я каже: «шукай хворобу на дні тарілки».

Окрім біологічної енергії дуже важливим елементом живого харчування є наявність в ньому власних ензимів (ферментів) для самоперетравлювання. Цей процес називається «Аутоліз» і його дію наглядно продемонстрував академік А.М. Уголев у своєму експерименті: у дві склянки з шлунковим соком хижака кинули по лягушці. В одну – живу, в іншу – варену. Через деякий час жива лягушка повністю розчинилась під дією шлункового соку, а варена лише поверхнево змінилася. Тобто власні ензими живої їжи здатні виконувати важку роботу, яку нашому організму доводиться робити щодня, витрачаючи колосальні ресурси, призначені на регенерацію та омолодження власного організму.

Тобто нашому шлунку потрібна жива їжа, щоб зберігати життєво необхідні речовини. Але чому їжа повинна бути рослинного походження? Для відповіді на це запитання нам потрібно спуститись нижче по травному шляху в тонкий кишечник. Організм людини – це не просто набір органів. Це симбіоз безлічі бактерій, що виконують певну роль. Бактерії є різні з різними процесами метаболізму. Згрубша їх можна поділити на дві групи: м’ясоїдні та рослиноїдні. В залежності від того яку їжу ми вживаємо,  розвиваються і множаться бактерії тієї чи іншої групи. М’ясоїдні бактерії в процесі метаболізму виділяють трупний яд, що отруює нашу кров. Рослиноїдні – виділяють вітаміни, мікро-макроелементи та амінокислоти (з яких і будується наш білок, наші м’язи).

Про те, що саме живе харчування є для нас найприйнятнішим можна також прочитати у Евангелії від Єссеїів. Ось деякі цитати з нього:

«Иисус сказал:

— Вы не понимаете слов жизни, потому что пребываете в смерти. Темнота закрывает вам глаза и уши ваши глухи. Ибо истинно говорю вам, никакой пользы вам нет от изучения мертвых писаний, если на деле отвергаете вы того, кто дал вам эти писания. Истинно говорю вам, Бог и его законы не в том, что вы делаете. Они не в обжорстве и пьянстве, не в разгуле и не в похоти, не в стремлении к богатствам и не в ненависти к врагам вашим. Ибо всё это далеко от истинного Бога и ангелов его, но исходит от царства тьмы и властителя зла. И всё это вы носите в себе, и потому слово и сила Бога не могут войти в вас, ибо всяческое зло и мерзость обитают в теле вашем и духе вашем. Если вы желаете, чтобы слово Бога живого и сила его вошли в вас, не оскверняйте тело ваше и дух ваш, ибо тело есть храм духа, а дух есть храм Бога. И потому очищайте сей храм, чтобы Властитель храма мог пребывать в нём и чтобы занял он место достойное его.»

«Я говорю вам самую истину, Человек есть Сын Земной Матери, и именно от неё Сын Человека получает всё своё тело, как тело новорожденного рождается из лона его матери. Истинно говорю вам, вы одно с Земной Матерью — она в вас, а вы в ней. От неё вы родились, в ней вы живёте и в неё вы вернетесь снова. Соблюдайте, поэтому, её законы, ибо только тот, кто почитает свою Земную Мать и следует её законам, может жить долго и быть счастливым. Ибо ваше дыхание — это её дыхание, ваша кровь — её кровь, ваши кости — её кости, ваша плоть — её плоть, ваши внутренности — её внутренности, ваши глаза и ваши уши являются её глазами и её ушами.»

« Бьіло сказанно:

«Почитай твоего Отца Небесного и твою Мать Земную и исполняй их наказы, чтобы дни твои на земле были долгими». И следующей была дана заповедь: «Не убий», ибо жизнь дается каждому от Бога, а то, что дано Богом, человек не может отнять. Ибо истинно говорю вам, от одной Матери происходит всё живое на земле. И потому тот, кто убивает, убивает брата своего. И от него Мать Земная отвернется и отнимет свою грудь, дающую жизнь. И ангелы её будут сторониться его, Сатана же найдет обитель свою в теле его. И плоть убитых зверей в его теле станет его собственной могилой. Ибо истинно говорю вам, кто убивает — убивает самого себя, а кто ест плоть убитых зверей — ест тела смерти.»

«Ибо истинно говорю вам, живите лишь огнем жизни и не готовьте пищу свою с помощью огня смерти, который убивает вашу пищу, ваши тела и также ваши души.

— Учитель, где этот огонь жизни? — спросили некоторые из них.

— В вас, в вашей крови и в ваших телах.

— А огонь смерти? — спросили другие.

— Это огонь, пылающий вне вашего тела, более горячий, чем ваша кровь. С помощью этого огня смерти вы готовите пищу в ваших домах и в поле. Истинно говорю вам, огонь, который разрушает вашу пищу и ваши тела, является огнем злобы, которая разъедает ваши мысли, разъедает ваш дух. Ибо тело ваше — это то, что вы едите, а дух ваш — это то, что вы мыслите. Потому не принимайте в пищу ничего, что было уничтожено огнем более сильным, чем огонь жизни. Готовьте и принимайте в пищу все плоды деревьев, все травы полей, молоко зверей, пригодное для питья. Ибо всё это вскормлено и взращено огнем жизни, всё есть дар ангелов нашей Земной Матери. Но не принимайте в пищу ничего, что обрело свой вкус от огня смерти, ибо пища таковая от Сатаны.»

healthier-smoothie-722x406Итак, всегда принимайте пищу со стола Бога: плоды деревьев, злаки и травы полей, молоко зверей и мед пчел. Ибо всё, что сверх этого — от Сатаны и ведет путем грехов и болезней к смерти. Пища же, которую вы принимаете с изобильного стола Бога, дает силу и молодость вашему телу, и вы никогда не увидите болезни.

Ці слова вичерпно відповідають на питання, що являється нашим видовим харчуванням: усі плоди дерев (фрукти, ягоди, надземні овочі), усі трави полів (листові овочі, зелень ітд), молоко тварин придатне до пиття (те, що не пройшло ніякої переробки), мед.

В цих продуктах високий рівень біологічної енергії, яка також називається праною. Прана в чистому вигляді  є диханням і деякі люди переходять на пранічне харчування. Ці люди називають себе праноїдами або бретаріанцями (від англ. Breathe – дихати) і вони отримують енергію з повітря, синтезуючи необхідні елементи власним організмом. Ця ідея ще більше виходить за рамки розуміння і сприймаються більшістю людей в кращому разі, як обман і божевілля. Та якщо почитати їх книги і подивитись їх лекції, можна знайти і раціональне зерно.

Давайте підключимо уяву і повернемось у ті далекі часи, коли людина ще не придумала ніяких інструментів, ніяких атрибутів цивілізації. Не маючи ані пазурів, ані кігтів людина не могла полювати звірів; не могла копати землю, як кабан іклами, щоб добути коренеплоди. Все, що було доступно – це те, що росло «під руками».

А що з рослинної їжі найбільше привертає нашу увагу, викликає бажання з’їсти? Звісно – солодкі та сочні фрукти. Чому солодкі? Бо так можна було розрізнити, що вже достигло і не є отруйним. Чому сочні? Тому, що фрукти містять структуровану воду. А саме структурована вода і потрібна нашому організму. Та не завжди первісна людина мала доступ до джерела води: річки, озера, струмка чи власне джерела. Тож отримувала цю воду з фруктів, як і в наші часи люди в пустелі її добувають з кактусів.

Виходить, зуби – то наш природній соковитискач, травна система – шлях, по якому непотрібний нам жмих виходить з організму, а внутрішні органи – станції по виробництву необхідних елементів (вітамінів, мікро і мікроелементів ітд). Та, видно, з часом і в процесі цивілізації людина забула, для чого їсть та порушила природні функції організму, в наслідок чого ми пристосувались їх отримувати  з продуктів та їх хімічних замінників.

Звісно, виникає питання, чому люди помирають від голоду. Та відповідь також досить логічна. Помирають не від голоду, а від інтоксикації. Люди, які практикують лікувальне голодання, знають, що під час голоду організм переходить в режим очистки: з усіх «депо»  починають входити токсини, слиз та гній. Усе це потрапляє в кров. І від того, наскільки засмітнений організм, залежить наскільки погано при цьому почувається людина. А засмітнені організми усіх людей, навіть новонароджених. Адже ще в утробі матері дитина отримує токсини від переробленої їжі і з кожним поколінням ситуація погіршується, бо винаходиться все більше способів «спотворювати» продукти: смаження, додавання пальмового масла, консерванти (що є чистим ядом в мікродозах), ГМО та ін..

Тому курс голодування також має бути дуже індивідуальний: від 1 дня до 28. Адже коли рівень токсинів у крові перевищує можливість організму їх виведення, може наступити смерть. Тоді треба виходити з голоду, починаючи з розбавлених водою фруктових соків. Як тільки організм отримує їжу, навіть таку легку, як розбавлений сік, зупиняється процес інтенсивного вивільнення токсинів з депо і самопочуття покращується.

Лікувальне голодання є найефективнішим методом очистки організму, але існує і гуманніший, легший спосіб очистки. Він і полягає у переході на живе харчування. В такому разі очистка відбувається дуже повільно і нам з нею легше впоратись як фізично, так і психологічно.

Психологічний аспект є дуже важливим в переході на інший вид харчування. Тут діє дуже багато факторів: тиск соціуму, інформаційна непідготовленість, сталі звички, харчова залежність естетичного характеру, хімічно-гормональні фактори залежності від їжи, соціальний аспект харчування, традиції та інше. Не дослідивши цю тематику, можна не тільки повернутись скоро до попередніх харчових уподобань, але і значно нашкодити своєму здоров’ю.

Наприклад, найпоширенішою помилкою сироїдів, що починають хворіти – це надмірне вживання горіхів від почуття сильного голоду. Харчування має бути сбалансованим незалежно від того яку їжу ми їмо – перероблену, чи живу. Докладніше  я не зупинятимусь на цій темі, адже вона надто обширна, щоб описати її в короткому есе.

Першим етапом переходу на живе харчування має бути дослідницька діяльність на інформаційна підготовка. Для кожної людини цей період буде тривати різний період часу. Мені, наприклад, знадобилось 7 років для того, щоб перейти від думки «сироїдство – це щось дивне, нібито корисне, але абсолютно не вписується в моє життя та картину світосприйняття» до думки «живе харчування – єдине дійсно властиве нам і я маю намір на нього перейти». Сім років для ментальної зрілості та моральної підготовки! Але деякі люди доходять до того самі і доволі швидко. Моя хороша подруга, на 10 років мене молодша, вже 2 роки харчується переважно фруктами, овочами та пророщеними зернами. При цьому постійно займаючись спортом та тренуючи інших людей.

Хтось переходить на сироїдення одразу, без «оглядки», а іншим людям потрібне поступово входження, без різкої травми для психіки та тіла.

veggie-wrapЯ для себе обрала останній, гуманний шлях, поступово збільшуючи кількість фруктів і овочів та зменшуючи кількість переробленої їжи в раціоні. Будучі заядлою м’ясоїдкою в минулому, мені на диво легко було відмовитись спочатку від червоних сортів м’яса (1,5 роки тому), а потім і від м’яса птахів (8 міс. тому). Паралельно я ввела собі за звичку з’їдати спочатку одне, а тепер чотири яблука на сніданок. Якщо раніше я не любила яблука зовсім, і починаючи їсти одне яблуко з ранку під девізом «one apple in a day – doctors away», то до сьогоднішнього дня смакові рецептори настільки очистились, що навіть 4 яблука  в день не межа. Також по-можливості щодня я їм по 3 апельсини та випиваю сік 2 грейпфрутів. Іноді їм банани, ківі, манго, авокадо та інші фрукти та ягоди.

Досліджуючи цю тему я з цікавості шукала рекомендації ВООЗ (всесвітньої організації охорони здоров’я) по харчуванню. І знайшла цікавий факт, що згідно постанови Міністерства Охорони Здоров’я Британії, Австралії та Америки, людина повинна щодня вживати 5 і більше порцій сирих фруктів та овочів. Тож на сьогоднішній день я, по-суті, почала лише виконувати ці рекомендації, що стосуються усього населення планети, а не тільки групи вибраних, хто вирішив кинути виклик суспільству своїм нетрадиційним (хоч  і природнім) способом харчування.

На сьогоднішній день я готую себе ментально, морально і психологічно до того, щоб виключити з раціону продукти, що містять рафінований цукор. З цим найскладніше, що і не дивно, адже експериментально доведено, що цукор, а також жирна їжа викликає саму справжню залежність, подібну до наркотичної. Або навіть гірше, адже після припинення вживання кокаїна, наприклад, вже через 2 дні поновлюються функції мозку, порушені цим наркотиком. А на відновлення мозку після щоденного вживання продуктів, що містять надлишок цукру та жиру, мозку потрібно 14 днів.

Також стримуючим фактором є наявність у всіх нас паразитів, які мають здатність впливати на наш вибір їжи на користь солодкої та крохмалистої, шляхом виділення спеціальних хімічних речовин у наш мозок. Тож доречним є проведення протипаразитарної чистки перед тим, як остаточно відмовитись від угодної їм їжи.

Та з цим доведеться зачекати, адже будь-яка чистка спричиняє викид токсинів з депо в кров, а це неприйнятно при грудному вигодовуванні, бо через кров токсини потрапляють і в молоко також, що може нашкодити дитині. Тому я продовжую вивчати цю тематику в усіх її аспектах та готувати себе психологічно та емоційно до наступних кроків після закінчення грудного вигодовування.

На завершення можу сказати, що  після виключення з раціону м’яса, зменшення крохмалистої і переробленої їжі та збільшення відсотка живих продуктів в раціоні, я відмічаю у себе переважно хороший настрій, сильний імунітет і опірніть організму вірусним та інфекційним захворюванням (залишаюсь здоровою навіть коли усі навколо кашляють та чихають). Мій тренер по танцям помітила збільшення гнучкості мого тіла та зменшення зайвих жирових відкладень. Сильнішою стала інтуїція, в житті з’явилось багато людей з подібними поглядами та прагненнями. Бажання стали збуватись швидше,  життя радує, потрібна інформація приходить практично одразу. Звісно, це результат не тільки зміни харчових звичок, а також результат роботи над свідомістю, практик на очистку від негативного минулого, медитацій та молитв. Але також не можна заперечувати і той факт, що очищення на фізичному рівні також сприяє очищенню на інших рівнях також (ментальному, психічному, емоційному та ін) і полегшує процес самовдосконалення та росту.

Comments

comments

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *